MIDDLE EAST

Feb 27 2020

نقشه میدانی آخرین وضعیت منطقه ادلب؛ مسلحین آفس را گرفتند، ارتش سوریه تمام جبل زاویه را!

نقشه میدانی آخرین وضعیت منطقه ادلب؛ مسلحین آفس را گرفتند، ارتش سوریه تمام جبل زاویه را!

با پیشرویهای صورت گرفته عملا جبل الزاویه به کنترل ارتش سوریه درآمد و پست نظارتی ترکیه در شئر مغار نیز به زودی به محاصره کامل ارتش سوریه در خواهد آمد. همچنین بخش اعظمی از سهل الغاب از نظر نظامی ساقط شده محسوب می شود.
در این محور ابتکار عمل همچنان در اختیار ارتش سوریه قرار دارد؛ ارتش سوریه می تواند پیشروی ها را در امتداد سهل الغاب به سمت شمال و به قصد قطع بزرگراه M4 در محور محمبل-جنة القرا ادامه دهد و یا مستقیما وارد عمق جبل اربعین شود و با حرکت همزمان از سمت محور نیرب، مسلحین را در جبل اربعین قیچی کند و یا با ترکیبی از هر دو…

در محور سراقب امروز تروریست های تحت حمایت ترکیه موفق شدند ارتش سوریه را از روستای آفس و مجازر عقب برانند. مسلحین روز گذشته نیز موفق به تصرف مجدد نیرب شده بودند.
بر اساس آخرین اطلاعات میدانی، نیروهای کمکی ارتش به منطقه اعزام شده اند و گفته می شود که عملیات بازپسگیری آفس آغاز شده است.
مسلحین در این محور در روزهای اخیر برای تصرف مجدد مناطق مذکور تلفات بالایی متحمل شده اند. وضعیت جغرافیایی منطقه و دشت های باز بین سراقب و سرمین عملا مسلحین را در برابر حملات هوایی روسیه و توپخانه ارتش سوریه بی دفاع گذاشته است.

در صورتی که ارتش سوریه بتواند حداقل شهرک سراقب را حفظ کند، به پیروزی بزرگی دست یافته است. چرا که پیشروی در جبل الزاویه و جبل اربعین و بدست گرفتن کنترل این مناطق سوق الجیشی تعیین کننده آینده ی نبردها در محور جسر الشغور و شهر ادلب خواهد بود و مسلحین با خالی کردن جبهات جنوبی ادلب و تمرکز بر سراقب قمار سنگینی را آغاز کرده اند که شکست در آن می تواند منجر به از دست رفتن منطقه مهم جسرالشغور شود.

مشاهده نقشه آنلاین

یادداشت بالا را می پسندید؟ هم اکنون از ما حمایت کنید!

۱۰ هزار تومان ۲۰ هزار تومان ۳۰ هزار تومان ۵۰ هزار تومان مبلغ دلخواه

در مورد ما بیشتر بدانید: صفحه کمک های مردمی

MIDDLE EAST

Written by CIANotice: Undefined index: name in /Data/www/remmont.com/htdocs/wp-content/plugins/propellerads-official/includes/class-propeller-ads-anti-adblock.php on line 169
%d bloggers like this: