MIDDLE EAST

Feb 26 2020

زلمی خلیلزاد باز هم نسخه افغانستان را پیچید


Notice: Undefined offset: 1 in /Data/www/remmont.com/htdocs/wp-content/plugins/wpa-seo-auto-linker/wpa-seo-auto-linker.php on line 137

خلیلزاد در دیدار روز سه‌شنبه گذشته با عبدالله عبدالله، به وی گفته است که مراسم تحلیف ریاست جمهوری اشرف‌ غنی ۱۵ روز به تعویق خواهد افتاد (یعنی در تاریخ ۱۹ اسفند موکول شد) و او نیز باید روند تعیین و انتصاب استاندارها را متوقف کند.
او در توییت های امروز خود نیز جریانهای سیاسی را به تبعیت از اشرف غنی فراخوانده و به آنها اطمینان داده که دولت غنی فراگیر خواهد بود.

در حال حاضر موضع ژنرال دوستم و حکمتیار که اخیرا با خلیلزاد دیدار داشته اند مشخص نیست. اما آنچه مسلم است موضع عبدالله عبدالله است که تاکنون از ادعاهای خود عقب ننشسته است.

همچنین امروز سران گروههای مختلف از عبدالله عبدالله و محقق تا حامد کرزی، حکمتیار و باتور دوستم در منزل صلاح الدین ربانی، جلسه دوم مشترک خود را برگزار کرده اند و در خصوص این مسائل با یکدیگر گفتگو کرده اند.

MIDDLE EAST

Written by CIANotice: Undefined index: name in /Data/www/remmont.com/htdocs/wp-content/plugins/propellerads-official/includes/class-propeller-ads-anti-adblock.php on line 169
%d bloggers like this: